banner

List Wicewojewody Lubelskiego do zarządu i członków RaSIL-u

Wicewojewoda Lubelski, Robert Gmitruczuk, który nie mógł być obecny na sobotniej Gali Radzyńskiego Stowarzyszenia Inicjatyw Lokalnych, wystosował do zgromadzonych list, którego treść prezentujemy.

Szanowni Państwo,

(…) pragnę przekazać Wam wyrazy uznania za rzetelną i odpowiedzialną pracę na rzecz zrównoważonego rozwoju Radzynia Podlaskiego oraz za inicjowanie i wspieranie inicjatyw lokalnych, dobrze służących Państwa małej ojczyźnie.

Serdecznie gratuluję wszystkim tegorocznym laureatom konkursów o tytuł Radzyńskiego Bakałarza i Promujmy najlepszych. Doceniam Państwa zaangażowanie, które przyczynia się do poprawy wizerunku i unowocześnienia Radzynia Podlaskiego, a także do uczynienia go miastem bardziej przyjaznym mieszkańcom i otwartym na współpracę z różnymi podmiotami na rzecz dobra wspólnego.

Życzę Państwu wielu sił, wytrwałości i wszelkiej pomyślności w dalszej pracy dla rozwoju Radzynia Podlaskiego i społeczności lokalnej, Niech dotychczas zrealizowane przedsięwzięcia motywują Państwa do podejmowania kolejnych, które będą przyczyniać się do budowania „Polski solidarnej jak miłość, Polski prawej i sprawiedliwej, na pożytek nam i przyszłym pokoleniom, na chwałę Boga” (cytat z Mateusza Morawieckiego)

Łączę wyrazy szacunku

Robert Gmitruczuk

„Rafałki”

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

Wikingowie odpłynęli w siną dal, Drink ucieka

Skomentuj