W dzisiejszym meczu KS Młodzieżówka pokonała GLKS Rokitno 4-0.

Radzyniacy wystąpili w składzie: Norbert Łukaszuk,Artur Dymek,Bartłomiej Grabek,Mateusz Kobojek,Przemysław Kowalczyk,Łukasz Łozinski ,Emil Mazurek,Krzysztof Paskudzki, Krzysztof Paszkowski,Karol Wierzbicki,Mateusz Wiszniewski

Rezerwa: Mateusz Dorosz,Piotr Łoziński Marcin Łukaszuk,Krystian Ślusarczyk.

Przebieg meczu opisuje dla nas kierownik drużyny, Karol Kalinowski:

Od początku gramy agresywnie i stwarzamy sytuacje –  w 6 minucie bramkę po rzucie rożnym strzela Przemysław Kowalczyk, w 13 minucie sam na sam wychodzi Łukasz Łoziński i mamy 2-0.W 17 minucie mamy rzut z autu pod polem karnym gości wrzuca Mateusz Wiszniewski, a piłkę do bramki kieruje Emil Mazurek. Stwarzamy sobie jeszcze parę okazji w pierwszej połowie, ale piłka obija tylko słupki gości i na przerwę schodzimy prowadząc 3-0.

Druga połowa toczyła się głownie w środku pola. Dopiero w 83 minucie po dośrodkowaniu z rzutu wolnego strzela Mateusz Kobojek i mamy po meczu. Za tydzień gramy na wyjeździe z Dębem Dębowa Kłoda, walczymy o kolejne pkt.