banner

Mikołaj odwiedza dzieci w sołectwie Adamki

Święta Bożego Narodzenia są jednym z najważniejszych wydarzeń w roku, dlatego też starą tradycją spełniamy marzenia najmłodszych mieszkańców sołectwa Adamki. Pamiętajmy o tym, że dla dzieci najważniejsza jest wizyta Świętego Mikołaja na, którego czekają cały rok z niecierpliwością. Tradycja została zapoczątkowana przez Stowarzyszenie Białe Róże z Białej.


Sołectwo Adamki powstało w tym roku, dlatego też radna, Anna Golanko postanowiła iść śladem Stowarzyszenia i podtrzymać tą tradycję jak najdłużej.

W sobotę, 23 grudnia od godziny 12.00 w sołectwie wsi Adamki Mikołaj będzie pukał do drzwi i wydobywał ducha świąt. Wszystkie dzieci w przedziale wiekowym od 1 roku życia do 4 klasy włącznie otrzymają drobne upominki. Wszyscy rodzice proszeni są,  aby przy wjeździe wisiała wstążeczka bądź balonik, by Mikołaj mógł trafić do Was bez problemu.

Radna prosi też rodziców i opiekunów lub tych gościnnie przebywających ze swoimi pociechami na Adamkach, którzy zechcą skorzystać z okazji i obdarować swoje dzieci dodatkowym prezentem  o kontakt.

Upominki mikołajkowe zostały zakupione dzięki życzliwości sponsorów, którym serdecznie dziękuje za pomoc w tej akcji mikołajkowej.

Wszelkie dodatkowe informacje dotyczące akcji „Mikołaj odwiedza dzieci w sołectwie Adamki” można uzyskać pod numerem telefonu: 535 862 110.

Radzyńskie kalendarze już wydrukowane

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

Gminne Spotkanie Opłatkowe w Komarówce Podlaskiej

Skomentuj