Młodzieżówka Radzyń zwyciężyła Wenus Oszczepalin

14 kwietnia (sobota) Młodzieżówka Radzyń podejmowała na własnym stadionie drużynę Wenus Oszczepalin. Zwyciężyła 3:2.

Przed spotkaniem goście zajmowali ostanie miejsce w tabeli z dorobkiem 3 punktów. Przez pierwszy kwadrans gospodarze całkowicie kontrolowali sytuację. Już w 5. minucie zdobyli prowadzenie (1:0) po golu napastnika Emila Mazurka. Zaraz po wznowieniu gry przez gości na listę strzelców wpisał się Konrad Michalski który podwyższył wynik spotkania w 8 minucie meczu na 2:0. Jednak w 11. minucie meczu  Młodzieżówka po błędzie stracilła bramkę po błędzie i było już 2:1.

Drużyna gości bardzo wysoko atakowała defensywę gości, co spowodowało utratę kolejnej bramki w 33 minucie. Było już 2:2.

Piłkarze Młodzieżówki na drugą połowę spotkania wychodzimy zmotywowani. Już na początku drugiej połowy nastąpiła zmiana w drużynie gospodarzy. Plac gry opuścił Marcin Łukaszuk, a w jego miejsce wszedł Karol Wierzbicki. Mecz się znacząco ożywił, zawodnicy Młodzieżówki znowu zaczęli kontrolować pole gry.

W 54 minucie nastąpiła kolejna zmiana w drużynie KS Młodzieżówka. Zszedł Krzysztof Paskudzki, a w jego miejsce wszedł Mateusz Dorosz.

Mecz nabrał tempa i zaowocowało to strzeleniem trzeciej bramki przez Konrada Michalskiego w 75 minucie.

Ostanie 15 minut meczu to ataki z obu stron. Gra toczyła się głównie na przedpolu szesnastki.

W 79 minucie gospodarze dokonali podwójnej zmiany: za Damiana Pliszkę wszedł Krystian Ślusarczyk, a za Konrada Michalskiego – Michał Musiatowicz.

Wynik spotkania nie uległ już zmianie. Młodzieżówka Radzyń pokonała Wenus Oszczepalin 3:2.

KS Młodzieżówka – Wenus Oszczepalin (2-2) 3-2