banner

Motocyklem wjechał w znak drogowy

Do szpitala z obrażeniami ciała trafił wczoraj 44-letni motocyklista, który uderzył w znak drogowy na rondzie. Do wypadku doszło w Radzyniu Podlaskim na ulicy Wisznickiej. Wstępną przyczyną zdarzenia było niedostosowanie prędkości przez motocyklistę. Dodatkowo okazało się, że od mężczyzny czuć było alkohol. W placówce medycznej została od niego pobrana krew do badań w celu ustalenia dokładnej zawartości alkoholu w jego organizmie.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy radzyńskiej drogówki wynika, że kierujący motocyklem marki Kawasaki, 44-letni mieszkaniec gminy Borki w wyniku niedostosowania prędkości na rondzie uderzył w znak drogowy, a następnie wywrócił się. W trakcie wykonywanych czynności okazało się też, że kierujący jednośladem znajdował się pod działaniem alkoholu oraz posiadał aktualny zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi. Ponadto motocykl nie posiadał obowiązkowego ubezpieczenia OC, a umieszczona na nim tablica rejestracyjna pochodziła z motocyklu innej marki.

Motocyklista wyniku wypadku doznał obrażeń ciała i trafił do szpitala. W placówce medycznej została od niego pobrana krew do badań w celu ustalenia dokładnej zawartości alkoholu w jego organizmie. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia drogowego oraz apelując o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

Uroczystości patriotyczne ku czci ofiar zbrodni na uroczysku Baran

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

40-godzinne nabożeństwo i odpusty w parafii Trójcy Św. w Radzyniu – zapowiedź

Skomentuj