Darmowy Program PIT

Nowa usługa w MBP w Radzyniu

Od stycznia 2021r. miłośnicy literatury mogą korzystać z nowej usługi oferowanej przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Radzyniu Podlaskim. Dla wszystkich posiadaczy aktywnej karty bibliotecznej umożliwiono bezpłatny dostęp do aplikacji Legimi – największej bazy e-booków i audiobooków w Polsce. Czytelnicy mogą korzystać za pośrednictwem Legimi z 63 000 tytułów książek, w tym z bestselerów i nowości wydawniczych. Czytać można na każdym urządzeniu – czytelnicy zapraszani są zatem do biblioteki po kod, który pozwoli znaleźć się w książkowym raju.

Zakup usług dostarczania publikacji drogą elektroniczną zrealizowano ze  środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa za pośrednictwem Wojewódzkiej Biblioteki im. Hieronima Łopacińskiego w Lublinie.

Jak zalogować się do Legimi?

Czytelnik posiadający aktywną kartę zakłada bezpłatne konto na stronie http://www.legimi.pl/wbp_lublin podając otrzymany w Bibliotece kod aktywacyjny. W celu otrzymania kodu chętni proszeni o kontakt telefoniczny (83/3527001), e-mailowy (wypozyczalnia@mbpradzyn.pl) lub osobisty w wypożyczalni w godzinach otwarcia Miejskiej Biblioteki Publicznej (Radzyń Podlaski, ul. Armii Krajowej 5). Kod ważny jest przez 30 dni od chwili jego aktywacji. Po upływie tego czasu można zwrócić się do Biblioteki po nowy.

COVID-19 w powiecie wczoraj i dziś

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

Powrót dzieci do podstawówek 18 stycznia

Skomentuj