banner

Nowi ministranci i lektorzy

W niedzielę (7 kwietnia) w parafii Św. Trójcy do służby liturgicznej przyjęci zostali nowi ministranci oraz nowi lektorzy.

W ostatnią niedzielę w kościele Św. Trójcy  na Mszy świętej o godzinie 11:00 odbyło się uroczyste przyjęcie 9 nowych ministrantów do służby liturgicznej. Ksiądz proboszcz dziękował chłopcom za chęć uczestnictwa i pomocy przy ołtarzu oraz przygotowanie do tego wielkiego wydarzenia, gratulował rodzicom, dziękował opiekunom służby liturgicznej, ks. Wojciechowi oraz P. Skowronowi oraz życzył ministrantom wytrwałości w tej posłudze.

Oprócz przyjęcia nowych ministrantów, również w niedzielę (7 kwietnia), tyle że o godzinie 15:00, została odprawiona Msza Św., na której była celebrowana uroczysta Eucharystia z asystą liturgiczną, z racji włączenia 9 nowych kandydatów do grona lektorów. W tym przypadku ksiądz proboszcz także gratulował kandydatom, którzy przeszli długie przygotowanie oraz życzył wytrwałości w proklamacji Słowa Bożego. Zapraszał także nowe osoby pragnące należeć do Służby przy ołtarzu.

Fotorelacja (zdjęcia K. Niewęgłowski, M. Skowron, A. Musiejuk):

Nabór do liceum dla dorosłych w Komarówce

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

Kiermasz wielkanocny w SP w Zakrzewie

Skomentuj