banner

Ojciec i syn odpowiedzą za pobicie

Za pobicie odpowiedzą ojciec z synem, którzy bez powodu zaatakowali dwóch mieszkańców gm. Radzyń Podlaski. Mimo, że sprawcy zbiegli z miejsca zdarzenia zostali namierzeni przez radzyńskich mundurowych. Mężczyźni już usłyszeli zarzuty. Grozić im może kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w miniony czwartek w miejscowości Zabiele gm. Radzyń Podlaski. Oficer dyżurny radzyńskiej komendy powiadomiony został o bójce kilku osób. Na miejsce skierowany został patrol policji. Funkcjonariusze ustalili, że dwaj mężczyźni w wieku 46 i 50-lat poruszali się pieszo prowadząc rowery. W pewny momencie obok nich przejeżdżał samochód, który się zatrzymał. Z pojazdu wysiedli mężczyźni, którzy pobili idących. Pokrzywdzeni oświadczyli, że nie znali powodu ich zachowania.

Sprawą zajęli się policjanci Wydziału Kryminalnego radzyńskiej jednostki. Funkcjonariusze szybko ustalili personalia osób podejrzewanych o udział w zdarzeniu. To dwaj mężczyźni, ojciec i syn w wieku 23 i 50 lat również mieszkańcy gm. Radzyń Podlaski. Obydwaj zostali zatrzymani do wyjaśnienia.

Mężczyźni usłyszeli już zarzuty i przyznali się do winy. O ich dalszym losie zadecyduje sąd. Za przestępstwo pobicia grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Odwołany nadleśniczy

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

Pijany wjechał w słup

Skomentuj