banner

Podsumowanie II tygodnia ferii w gminie Kąkolewnica

Drugi tydzień ferii zimowych w gminie Kąkolewnica upłynął bardzo intensywnie. Poniedziałek rozpoczął się od warsztatów wokalnych z panem Kamilem Żurawskim. W sumie odbywały się one regularnie przez całe ferie. Młodzi wokaliści przygotowywali się do Gminnego Konkursu Wokalnego.

W tym dniu dzieci również przygotowywały kolorowe maski na bal przebierańców. Sporo osób przyszło zmierzyć się w piłkarzyki stołowe, zarówno dziewczęta, jak i chłopcy. Zwycięzcy otrzymali medale i zasłużone gratulacje.

We wtorek rozpoczęła się Noc Kultury. W tym roku była prowadzona przez harcerzy, którzy przygotowali zadania, zagadki dla wszystkich, śpiewali a nawet uczyli pierwszej pomocy.

W środę odbył się turniej FIFA 2019. Mimo nieprzespanej nocy, fani tej gry komputerowej rozegrali wirtualne mecze, które wyłoniły najlepszych. Tego dnia przygotowywane były maski na bal, kolorowe i pełne brokatu.

Czwartek był dniem balu przebierańców. Dzieci przybyły w kolorowych strojach. Zabawę prowadził pan Waldemar Korólczyk przy wsparciu pana Ryszarda Stefańskiego. Mali uczestnicy balu otrzymali kolorowe balony oraz mały poczęstunek.

Ostatni dzień ferii, czyli piątek, przyniósł chyba największą atrakcję. Gminny Ośrodek Kultury zorganizował wyjazd do Siedlec na lodowisko i do kina. Nie obyło się również bez wizyty w restauracji Mc Donald’s.

Bezpłatne porady prawne w gminie Komarówka

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

Sportowcy nagrodzeni podczas sesji Rady Miasta

Skomentuj