banner

Najechał na tył ciężarówki

Radzyńscy policjanci ustalają szczegóły wypadku drogowego, do którego doszło na DK-63 w m. Stasinów. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Ford Fiesta najechał na tył poprzedzającego go pojazdu. W wyniku wypadku do szpitala trafiły dwie osoby. Policjanci apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

Do zdarzenia doszło w sobotę, 12 stycznia, około godz. 13:45 na drodze krajowej nr 63 w miejscowości Stasinów, gm. Radzyń Podlaski. Ze wstępnych ustaleń policjantów radzyńskiej drogówki wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Ford Fiesta, 77-letni mieszkaniec Radzynia Podlaskiego doprowadził do zderzenia z samochodem ciężarowym marki Daf. Mężczyzna prawdopodobnie w wyniku niezachowania należytej ostrożności najechał na tył poprzedzającego go pojazdu, którego kierujący sygnalizował manewr skrętu w lewo i ustępował pierwszeństwa przejazdu pojazdom jadącym z przeciwnego kierunku jazdy.

Samochodem ciężarowym kierował 67-letni mieszkaniec Radzynia Podlaskiego. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi, co potwierdziło wykonane przez policjantów badanie stanu trzeźwości.

W wyniku wypadku do szpitala trafiły dwie osoby, kierowca i pasażerka forda. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

Technikum w ZSP uzyskało tytuł „Srebrnej Szkoły 2019”

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

Kolejne nielegalne papierosy nie trafią na rynek

Skomentuj