banner

Poszukiwany zgłosił się na komendę

Rzadko się zdarza, aby osoba poszukiwana sama zgłosiła się na Policję. Tak jednak było w przypadku radzyńskiej komendy, do której przyszedł 25-latek. Mężczyzna oświadczył, że jest poszukiwany listem gończym, ma do odbycia karę za popełnione przestępstwa i chce zostać zatrzymany. Tego samego dnia młody człowiek trafił do zakładu karnego, gdzie spędzi za kratkami najbliższe 15 miesięcy.

Przedwczoraj do Komendy Powiatowej Policji w Radzyniu Podlaskim około godz. 10:00 przyszedł młody mężczyzna. Oficera dyżurnego przywitał słowami „Przyszedłem bo jestem poszukiwany listem gończym”. Kiedy funkcjonariusz sprawdził dane osobowe młodego człowieka w policyjnych systemach, okazało się, że 25-latek jest rzeczywiście poszukiwany od 2015 roku dwoma listami gończymi wydanymi przez Sąd Rejonowy w Radzyniu Podlaskim.

Mężczyzna ma do odbycia karę 15 miesięcy pozbawienia wolności, za przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu oraz przeciwko rodzinie i opiece, które popełnił w przeszłości. Do tej pory skutecznie ukrywał się przed organami ścigania, jednak w końcu postanowił oddać się w ręce wymiaru sprawiedliwości.

Wobec powyższych faktów mężczyzna został zatrzymany. 25-latek trafił do zakładu karnego, w którym spędzi zasądzoną karę.

Eryk Niewęgłowski, Patrycja Chud, Kamil Chud, Martyna Zielnik i Katarzyna Ciężka powalczą o medale Mistrzostw Świata w Taekwon-do!!!

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

Obchody Dnia Papieskiego

Skomentuj