Potrącenie pieszej w Kąkolewnicy

Radzyńscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj w  Kąkolewnicy. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca osobowym audi potrąciła pieszą przechodzącą przez jezdnię. W wyniku wypadku 66-letnia kobieta z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. Policjanci apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

Do zdarzenia doszło wczoraj, około godziny 19:30 w Kąkolewnicy na ulicy Lubelskiej. Ze wstępnych ustaleń policjantów radzyńskiej drogówki wynika, że kierująca samochodem osobowym marki Audi A4, 39-letnia mieszkanka Mielca, jadąc w kierunku Białej Podlaskiej, potrąciła pieszą, która przechodziła przez jezdnie na przejściu dla pieszych.

W wyniku wypadku drogowego 66-letnia mieszkanka gminy Kąkolewnica doznała obrażeń ciała i została przewieziona karetką pogotowia do szpitala. W chwili wypadku kierująca audi była trzeźwa, co potwierdziło przeprowadzone przez funkcjonariuszy badanie stanu trzeźwości.

Funkcjonariusze kierującej zatrzymali prawo jazdy za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego. Teraz o jej dalszym losie zdecyduje sąd.

Nowa droga w Kolonii Domaszewnicy

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

2 nowe zakażenia koronawirusem

Skomentuj