banner

Profilaktyczny rap w gminie Borki

Utwór i teledysk – to efekt warsztatów profilaktycznych „FILM i RAP”, które odbyły się podczas ferii zimowych w gminie Borki.

warsztatyv2

Zajęcia prowadzili Paweł UNDER Przewoźny i Maciej Krzeski. Młodzi ludzie na czele z Wójtem Gminy Radosławem Sałatą pisali własne teksty, następnie rejestrowali wokale do piosenki, a trzeciego dnia nakręcono teledysk.

Podczas warsztatów  „FILM i RAP” powstał kawałek dobrego rapu mimo, że poza UNDEREM nikt z młodych MC nigdy wcześniej nie stał przy mikrofonie ze swoimi wersami. To dowód, że profilaktyka może być nietuzinkowa.

Jak powiedział raper Under: Za nami  trzydniowe warsztaty filmowo hip-hopowe dla młodzieży z Gminy Borki. Zrobiliśmy kawał dobrego rapu i nawet skręciliśmy do tego teledysk. Niedługo dowiecie się osobiście co z tego wyszło. Już dzisiaj mega wielkie dzięki dla organizatorów tego wydarzenia. Ciesze się, że w takich małych wiejskich miejscowościach tworzycie tak wielkie możliwości rozwoju i spędzenia fajnie feryjnego czasu dla młodych ziomeczków.

Poniżej teledysk:

Jakub Hapka

Na portalu od jesieni 2012 r. Najpierw jako felietonista, od maja 2015 redaktor naczelny. Absolwent polonistyki UMCS. Fan futbolu.

Trening czyni mistrza

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

Bogata wigilia Dnia Żołnierzy Wyklętych w Radzyniu

Skomentuj