banner

Wystapienia laureatów konkursu „Promujemy najlepszych”

Prezentujemy wystąpienia laureatów konkursu „Promujemy najlepszych”,którzy otrzymali statuetki „Niedźwiadka”.

Najlepsza inicjatywa samorządowa/najlepszy samorządowiec  w 2015

Wiesław Mazurek – wójt Gminy Radzyń Podlaski

Szanowni Państwo, chciałbym powiedzieć komu zawdzięczam to wszystko, bo rzeczywiście udało nam się wspólnie wiele dokonać. Bogu niech będą dzięki za to wszystko dobro. Dziękuję wszystkim kapłanom, którzy mnie wspierali, dziękuję wszystkim ludziom, którzy byli i są na mojej drodze. Dziękuję parlamentarzystom, posłom i samorządowcom, wszystkim, którzy mnie wspierali w tym dziele. Razem można naprawdę wiele dokonać. Przed chwilą spojrzałem na nasze wszystkie inwestycje, jest ich bardzo wiele. To świadczy o tym, że zgoda buduje. Ja najbardziej cenię sobie jeszcze jedną rzecz, której nie było na tych slajdach, największą budowlę w naszej gminie – wspólnotę między mieszkańcami. Dziękuję Bogu za tą wielka łaskę, że mogę pełnić taką funkcję, i że postawił na mojej drodze wspaniałych ludzi, dzięki, którym mogliśmy tyle osiągnąć. Te nagrody, które zostały przekazane na moje ręce są, tak naprawdę dla nas wszystkich. Wspólnie udało nam się dokonać wiele dobrego.

DSC_2240

Wyróżnieni w kategorii Najlepsza inicjatywa gospodarcza/ najlepszy przedsiębiorca 2015

Renata Skowron – dyrektor Niepublicznego Przedszkola “Kacperek”

Chciałabym serdecznie podziękować za to wyróżnienie. Tego sukcesu nie byłoby, gdyby nie wspaniali ludzie jacy mieszkają w Radzyniu, którzy chcieli zapisać dzieci do naszego przedszkola i zaufali nam. Dziękuję także Państwu Wosiom, którzy pomagają mi nie tylko jako biuro obrachunkowe. Zawsze mogę z nimi podyskutować, przeanalizować każdy problem. Jeszcze raz dziękuję wszystkim, dziękuję całej kapitule, która pozwoliła dostąpić nam tego zaszczytu.

DSC_2253

Henryk Hałajko  – właściciel przedsiębiorstwa „Polesie”

Nasza firma jest firmą rodzinną, więc bardzo dziękuję wszystkim jej członkom, którzy angażują się w jej istnienie. Tego sukcesu nie byłoby, gdybyśmy nie posiadali dobrej kadry. Jestem członkiem Rady Krajowej Zrzeszenia Transportu Międzynarodowego, obradowaliśmy tam parę dni żeby coś wypracować, jeśli chodzi o sytuację z Rosją. Teraz widzimy dużą szansę w handlu na Daleki Wschód. Prawie codziennie jest jakaś delegacja u nas. We wtorek przyjeżdża delegacja z Birmy. Dziękuję serdecznie całej swojej załodze.

DSC_2263

Wyróżniony w kategorii „kultura”

Adam Świć, dyrektor Domu Kultury w Kocku

Ta nagroda jest dla mnie naprawdę wzruszająca i ważna, bo radzyńska. A najtrudniej jest być prorokiem we własnym kraju. Serdecznie dziękuję kapitule, która przyznała nagrodę i gratuluję wyróżnionym kolegom. Jestem szczególnie wzruszony, ze nagrodę wręczył mi mój szef – Pan wiceburmistrz Kocka.

DSC_2424

 

Biała: 31-letnia kobieta ranna w wypadku

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

I Spotkanie Komitetu Organizacyjnego Marszu Żołnierzy Wyklętych

Skomentuj