banner

27. finał WOŚP w Radzyniu

W niedzielę, 13 stycznia, już po raz 27. w całej Polsce trwała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Także w naszym mieście ulice zaroiły się od wolontariuszy, a w sali kinowej ROK-u miał miejsce koncert charytatywny. Zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji z finałowych występów i ostatnich licytacji.

Tego dnia na scenie ROK-u wystąpili: Wiktoria Musiejuk, Alicja Iwańczuk, Natalia Dyjak, dzieci z Przedszkoli Miejskich, Dream Team, Więcej Nas Matka Nie Miała, Są Gorsi, Staplers (Cyprian Wojtaś, Benjamin Wojtaś, Liwia Wojtaś, Izabela Gudelis, Weronika Krasuska), Sibi Dżibi (Aleksandra Warpas, Wojciech „Molas” Gil, Paweł Kubaczyński, Kamil Uciński), Molass Band, Zespół „Brawo” Andrzej, Ania i Mariano oraz grupa taneczna LCIT.

Pomiędzy kolejnymi popisami różnych zespołów licytacje przedmiotów i voucherów prowadzili niestrudzenie Mariusz Szczygieł i Jakub Płecha. Organizatorzy ustalili, że w tym roku przy okazji akcji WOŚP w naszym mieście udało się zebrać niebagatelną sumę 43 tys. złotych.

Zdj. Jakub Niewęgłowski

Spotkanie opłatkowe dla seniorów w Ulanie

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

Interpelacja dotycząca techników rtg w SP ZOZ

Skomentuj