banner

Proszę o Twój głos!

Służba lokalnej społeczności – to jedno z haseł, które być może zauważyliście na plakatach i ulotkach. Kandyduję z Komitetu Wyborczego Radzyńskiego Stowarzyszenia Inicjatyw Lokalnych do Rady Miasta.  Proszę o głos mieszkańców z okręgu nr 1.

Od maja 2015 roku pełnię funkcję redaktora naczelnego niniejszego portalu. Wierzę, że nasza dotychczasowa praca dla Was, drodzy mieszkańcy pokazała, że dobro miasta i radzyniaków leży nam na sercu. Jednym z przykładów interwencyjnego rysu radzyninfo.pl są liczne „Listy do redakcji”, w których podejmujemy się nie tylko pośredniczenia w informowaniu Urzędu Miasta w Waszych sprawach, ale także zwrócenia uwagi opinii publicznej na problemy, dotyczące konkretnych ludzi i ich najbliższego otoczenia.

Gdy odwiedzam  domy mieszkańców, zwracają  uwagę nie tylko na niedogodności na ich ulicy, ale także o brakach i niedostatkach, które odczuwają wszyscy radzyniacy. To nie tylko sprawa zagospodarowania i korzystania z zalewu, to z pozoru drobne, ale uciążliwe kłopoty codzienności.

Mieszkańcy ulic i ich problemy: Chopina, Bronisława Deskura, Stanisława Jarmuła, Ks. Stanisława Kamińskiego, Korczaka( przy niej mieszkam), Tadeusza Laskowskiego, Lotnicza, Moniuszki, Paderewskiego, Kazimierza Prejznera, Mieczysława Stagrowskiego, Szymanowskiego, Czesława Toczyńskiego, Wieniawskiego, Wisznicka (od ronda WIN do ul. Kleeberga), Wybickiego – są tak samo ważne, jak zamieszkujących centrum miasta. To ich problemy stworzą konkretne programowe punkty. Nie obietnice, a upominanie się i rozwiązywanie Waszych konkretnych problemów.

Postaw na młodość, normalność i otwartość.

Nasz portal czyta codziennie blisko 5 tysięcy osób – to unikalna okazja do pisania i rozwiązywania Waszych problemów, mówienia o planach i propozycjach, które uczynią nasze codzienne życie w Radzyniu łatwiejszym i przyjaznym dla mieszkańców.

Komitet Wyborczy RASIL to mieszanka młodości i doświadczenia – społeczników, samorządowców, przedsiębiorców, zwykłych ludzi, którzy nie są oderwani od codzienności.

21 października postaw znak „X” przy kandydatach naszego stowarzyszenia.

Weź udział w wyborach, Twój głos naprawdę ma znaczenie!

JAKUB HAPKA

KANDYDAT DO RADY MIASTA

Z OKRĘGU NR 1

KW RASIL

Jakub Hapka

Na portalu od jesieni 2012 r. Najpierw jako felietonista, od maja 2015 redaktor naczelny. Absolwent polonistyki UMCS. Fan futbolu.

Postępy prac na Sitkowskiego

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

Anna Wiater – kandydatka KW RASIL do Rady Powiatu