banner

Sesja na medal

W czwartek, 14 czerwca,  w ramach obchodów Dni Radzynia, w ROK-u odbyła się nadzwyczajna sesja Rady Miasta. Była to okazja do nagrodzenia pamiątkowymi medalami m.in.przedstawicieli lokalnych mediów. Uhonorowany został także nasz portal, RadzynInfo.pl.

Sesję otworzył przewodniczący Rady Miasta, Adam Adamski. Następnie zaprosił Annę Wasak do wygłoszenia odczytu na temat świetlanej historii naszego miasta. Starała się tym samym rozbudzić lokalny patriotyzm w licznie zgromadzonej dziatwie szkolnej.

Na tę wyjątkową sesję zaproszeni byli przedstawiciele Ratusza na czele z burmistrzem Jerzym Rębkiem, Radni miejscy, dyrektorowi szkół podstawowych i gimnazjów podległych Miastu, a także szefowie podległych jednostek. Wszyscy mogli liczyć na pamiątkowe medale, będące wyrazem uznania dla ich pracy na rzecz naszego miasta.

Jako ostatni na scenę ROK-u weszli ci, którzy zazwyczaj są cichymi bohaterami wydarzeń w mieście, fotografując i pisząc relacje dla Czytelników gazet i portali internetowych. Przedstawiciele lokalnych mediów, w tym portalu RadzynInfo.pl, zostali docenieni za swoją pracę na rzecz społeczności lokalnej.

Dni Radzynia, dzień V

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

XII edycja projektu ”Trzymaj Formę” w Białej

Skomentuj