banner

Radzyńskie kalendarze już wydrukowane

JUŻ SĄ WYDRUKOWANE!!! wszystkie RADZYŃSKIE KALENDARZE Janusza Wlizło na 2018 rok. Każdy kto je zamawiał u autora, może już je kupić z listy rezerwacji w KSIĘGARNI HERMES podając nazwisko zamawiającego.

Zamówienie będzie aktualne do 29 grudnia, chyba, że ktoś w zamówieniu umówił się na późniejszy termin odbioru. W każdym innym przypadku kalendarze nie odebrane do 29 grudnia będą sprzedane. Jeśli ktoś wie, że nie będzie mógł odebrać w terminie – powinien umówić u mnie jak najszybciej inny termin odbioru. Jest spora grupa nowych chętnych osób, a wydanie było limitowane – tylko tyle, ile było zamówień.

Na osoby, które nie zdążyły zamówić, kilkanaście Radzyńskich Kalendarzy czeka w radzyńskich księgarniach:
„HERMES” – Plac Wolności 9 (I piętro)
„EDUCO” – Plac Wolności 11
„u ZABORKA” – ul. Ostrowiecka 22
„DOM KSIĄŻKI” – ul. Ostrowiecka
„KUBUŚ” – Rynek 10c (stary PKS)
„VADEMECUM” Jarka Zaborka w przejściówce z Dąbrowskiego
Sklep „u JANOWSKICH” – ul. Warszawska przy dzwonnicy

Wszystkie kalendarze zamówione z wysyłką zostaną wysłane kurierem 21 grudnia, ale nie gwarantuję, że dotrą przed świętami.

Dziękując za duże zainteresowanie moim kolejnym – już trzecim – tym razem okolicznościowym wydaniem Radzyńskich Kalendarzy na 550 lecie Radzynia Podlaskiego, składam wszystkim serdeczne życzenia ciepłych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz słońca w sercu na cały Nowy 2018 Rok.

Janusz Wlizło

Dzielili się sercami

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

Mikołaj odwiedza dzieci w sołectwie Adamki

Skomentuj