banner

Samochód na latarni

Niedostosowanie prędkości do warunków ruchu było przyczyną kolizji drogowej w Radzyniu Podlaskim na ul. Wyszyńskiego. Kierujący pojazdem marki Audi A4, zjeżdżając z ronda uderzył w słup latarni. Okazało się, że 18-latek niespełna 3 miesiące temu zdał egzamin na prawo jazdy. Za spowodowanie kolizji drogowej został ukarany mandatem karnym.

W piątek około godz. 11:20 dyżurny radzyńskiej jednostki otrzymał zgłoszenie z treści, którego wynikało, że w Radzyniu Podlaskim na ulicy Wyszyńskiego doszło do zdarzenia drogowego. Na miejsce pojechali policjanci. Funkcjonariusze radzyńskiej drogówki ustalili, że 18-letni mężczyzna, mieszkaniec gm. Wohyń kierując samochodem osobowym marki Audi A4 zjeżdżając z ronda stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w słup latarni. Mundurowi ustalili, że przyczyną zdarzenia było niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze. Kierujący oraz czterech pasażerów nie odniosło żadnych obrażeń ciała.

18-latek był trzeźwy, dodatkowo mundurowi ustalili, że niespełna 3 miesiące temu nabył uprawnienia do kierowania. Młody kierowca za spowodowanie kolizji drogowej został ukarany mandatem karnym.

Funkcjonariusze przypominają, że nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych i apelują o bezpieczną i rozważną jazdę.

Zapytanie radnej Bożeny Lecyk i odpowiedź burmistrza

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

Mecz Młodzieżówki Radzyń z ULKS Dębowica

Skomentuj