banner

Skoczylas prosi o poparcie Kotwicy, Krupska-Grudzień apeluje o udział w II turze

Wielu z obserwatorów lokalnej sceny politycznej słusznie zauważa, że o wyborze burmistrza Radzynia mogą zadecydować głosy mieszkańców, którzy w I turze postawili krzyżyk przy nazwiskach Katarzyny Krupskiej-Grudzień oraz Mariusza Skoczylasa. Kandydatka KW #21-300 oraz kandydat KWW Radzyńskiego Porozumienia Samorządowego wypowiedzieli się w sprawie II tury.

Szanowni Państwo, koleżanki i koledzy serdecznie dziękuję Wam wszystkim za oddane głosy na mnie w wyborach samorządowych. Kurz opada czas zdejmować banery ale pamiętajcie CHODZI O RADZYŃ. A jeżeli chodzi o Radzyń stawiam na Lucjan Kotwica – napisał na swoim facebookowym profilu Mariusz Skoczylas.

Jedyna kobieta w gronie kandydatów na włodarza miasta opublikowała niniejsze oświadczenie:

Szanowni Państwo!
Bardzo gorąco i serdecznie dziękuję Państwu za wszystkie głosy oddane na mnie w Wyborach Samorządowych oraz wsparcie, które otrzymywałam podczas kampanii i tuż po jej zakończeniu. Traktuję je jako zobowiązanie do dalszej pracy na rzecz społeczności lokalnej.

Fakt, że nie znalazłam się w drugiej turze wyborów, nie oznacza dla mnie zakończenia budowania rozsądnej, dobrej merytorycznie alternatywy dla Radzynia Podlaskiego. Wspólnie z KWW #21-300 planujemy aktywnie działać na rzecz poprawy jakości życia Mieszkańców.

Moim kontrkandydatom życzę, aby podejmowane przez Panów działania, przyczyniały się do rozwoju naszego miasta. Panom Lucjanowi Kotwicy i Jerzemu Rębkowi gratuluję wysokiego wyniku wyborczego, a w konsekwencji dostania się do drugiej tury. W ostatnich dniach odbyłam z nimi szereg spotkań, w czasie których rozmawialiśmy o ich i mojej wizji rozwoju miasta. Pozostając z szacunkiem postanowiłam jednak nie udzielać żadnemu z nich poparcia w drugiej turze.

Jednocześnie zwracam się do moich Wyborców z ogromną prośbą o aktywne uczestnictwo
w głosowaniu w dniu 4 listopada i dokonania w nim wyboru. Wyboru zgodnie z własnymi przekonaniami.

Z wyrazami szacunku

Katarzyna Krupska – Grudzień

Jakub Hapka

Na portalu od jesieni 2012 r. Najpierw jako felietonista, od maja 2015 redaktor naczelny. Absolwent polonistyki UMCS. Fan futbolu.

Nowa droga się nie podoba?

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

Złote Gody w Urzędzie Miasta

Skomentuj