banner

Śmiertelne potrącenie rowerzysty

Radzyńscy policjanci ustalają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło wczoraj wieczorem w  Derewicznej (gm. Komarówka Podlaska) na drodze krajowej nr 63. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem marki Renault Duster potracił jadącego w tym samym kierunku rowerzystę. Pomimo prowadzonej reanimacji mężczyzna zmarł na miejscu zdarzenia. Policjanci apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 18:30 w miejscowości Derewicznej na drodze krajowej DK-63. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Renault Duster, 55-letni obywatel Ukrainy, najechał na jadącego w tym samym kierunku nieoświetlonego rowerzystę. Kierującym jednośladem okazał się 57-letni obywatel Rosji zamieszkujący na terenie gminy Wohyń. Pomimo podjętej reanimacji mężczyzna zmarł na miejscu zdarzenia. Decyzją prokuratora ciało zabezpieczone zostało w celu przeprowadzenia sekcji zwłok.

W chwili zdarzenia kierujący renault był trzeźwy, co potwierdziło przeprowadzone na miejscu badanie alkomatem. Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają dokładne przyczyny wypadku drogowego oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

GCK w Wohyniu zaprasza na zajęcia z robotyki

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

Spotkanie z Renatą Kosin

Skomentuj