banner

Spotkanie z Olgą Rudnicką

Spotkanie z autorką kryminałów, Olgą Rudnicką, zebrało rzeszę miłośniczek tego typu opowieści. Miało ono miejsce 16 maja o godzinie 16:30 w Miejskiej Bibliotece Publicznej.

Pani Olga opowiedziała o swoim zamiłowaniu do pisania i wyznała, dlaczego akurat poszła w tę stronę. Młoda i niezwykle sympatyczna autorka, ma na swoim koncie aż 17 powieści, które zdążyła stworzyć w ciągu 11 lat. Każda z nich jest owiana kryminalną tajemnicą, a przy tym niemałą dawką humoru. Dwa dni temu miała miejsce premiera jej najnowszej książki „Cichy wielbiciel”.

Pomysł na pisanie powstał spontanicznie, ponieważ pani Olga, kiedy była nastolatką, podkradała książki starszej siostrze. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie to, że były to horrory oraz kryminały. W głowie młodej jeszcze dziewczynki powstały koszmary senne i to właśnie one zostawały przelewane na papier. Jednak najnowsza pozycja odbiega nieco od pozostałych, ponieważ jest czystą fikcją literacką, która została zainspirowana pewnym artykułem.

 

Konkurs w gminie Wohyń rozstrzygnięty

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

Urząd Gminy Kąkolewnica czynny krócej

Skomentuj