banner

Spotkanie z pisarką Elizą Schwenkgrub

13 maja 2019 r. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Borkach odbyło się spotkanie autorskie z  pisarką, panią Elizą Schwenkgrub. Zostało ono zorganizowane w ramach ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie klas V ze Szkoły Podstawowej w Borkach.

Pani Eliza Schwenkgrub urodziła się w Warszawie. Obecnie mieszka w Brzezinach (gm. Komarówka Podlaska). To kobieta pełna pasji, od dzieciństwa fascynowały ją książki i dalekie podróże.  Dzięki nim odkrywa siebie  i rozwija talenty, którymi chętnie dzieli się z innymi. Jej największą pasją jest taniec.

Na spotkaniu opowiadała o sobie i swojej przygodzie z pisarstwem. Odpowiadała również na liczne pytania zadawane przez młodzież oraz zachęcała wszystkich do realizacji własnych marzeń.

Podczas rozmowy autorka książki „Tęczowa Kraina. Na Tropie Własnych Marzeń” rozdała uczniom mapę magicznych miejsc, które zamieszkują bohaterowie opowieści.

Nie zabrakło również prezentacji fragmentów utworu przez uczniów oraz samą autorkę. Na zakończenie spotkania chętni uczniowie mieli okazję zakupić książki i uzyskać autograf z osobistą dedykacją.

Gmina Kąkolewnica sprzedaje działkę w Brzozowicy Dużej

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

Pytanie do Starostwa o drogi i odpowiedź

Skomentuj