banner

Świąteczny Ósmy Kolor Tęczy

W sobotę 16 grudnia odbyło się spotkanie opłatkowe zorganizowane dla podopiecznych Radzyńskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Ósmy Kolor Tęczy” .

Po raz pierwszy w tak dużym gronie członkowie stowarzyszenia spotkali się w nowej siedzibie przy ul. Parkowej. Dom ,,Ósmy Kolor Tęczy” udało  się pozyskać w mijającym, 2017 roku.

Dom nie jest jeszcze przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych i wymaga remontu, ale dzięki staraniom p. prezes Sylwii Marczuk oraz jej zastępców, p. Kazimierza Ostrowskiego oraz p. Stanisława Wiatra, udało się doprowadzić część pomieszczeń do porządku na czas. Dzięki temu wszyscy mogli podzielić się opłatkiem już w nowej siedzibie. Swój czas i trud w prace w i obok domu włożyli także inni członkowie stowarzyszenia oraz sympatycy i darczyńcy.

W spotkaniu brał udział ks. Wojciech Stefaniuk z parafii Św. Trójcy, który wyspowiadał podopiecznych, pobłogosławił wszystkich i dał zaprosić się do stołu. Nie zabrakło wspólnego śpiewania kolęd.

Członkowie stowarzyszenia „Ósmy Kolor Tęczy” składają wszystkim mieszkańcom Radzynia i okolic,a także swoim członkom, sympatykom i darczyńcom życzenia Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku!

Zdj. Ósmy Kolor Tęczy

Jasełka z SOSW

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

O rzeczach pięknych i ważnych, czyli „Teoś i Boże Narodzenie”

Skomentuj