banner

Tragedia w Niewęgłoszu

Całkowicie zablokowana była droga wojewódzka nr 814 po tragicznym wypadku w miejscowości Niewęgłosz. Na miejscu pracowały służby ratunkowe, utrudnienia z przejazdem trwały kilka godzin. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że spowodował go 37-latek kierujący oplem zafirą, który posiadał dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów. Wstępne badania laboratoryjne wskazały, że kierujący był nietrzeźwy. Została od niego pobrana krew do badań na zawartość alkoholu.

Do zdarzenia doszło wczoraj,  po godzinie 16 na drodze wojewódzkiej nr 814 w miejscowości Niewęgłosz w powiecie radzyńskim. Jak ustalono, zderzyły się tam czołowo dwa pojazdy osobowe – opel i citroen.

Kierujący oplem zafirą 37-latek z gm. Milanów z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z citroenem berlingo.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego i policja. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń dwie osoby poniosły śmierć – 53-latka kierująca citroenem oraz jeden z pasażerów opla. Dwie osoby zaś z poważnymi obrażeniami ciała zostały przetransportowane do szpitala.

 W trakcie prowadzonych czynności funkcjonariusze ustalili, że kierujący oplem posiada dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów.

Droga pomiędzy Radzyniem Podlaskim a Parczewem była całkowicie zablokowana. Policjanci wyznaczyli objazdy przez Czemierniki i pracują na miejscu zdarzenia pod nadzorem prokuratora. Trwa wyjaśnianie przyczyn tragedii.

Tam, gdzie baśń spotyka się z historią

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

„Nieprawdą jest, że nie dasz rady”

Skomentuj