banner

Tragiczny wypadek na Międzyrzeckiej

Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło dzisiaj na ulicy Międzyrzeckiej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Audi A8 na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo. W wyniku wypadku śmierć na miejscu zdarzenia poniósł 19-letni kierujący i 17-letni pasażer. Do szpitala z obrażeniami ciała trafił 34-latek.

Do wypadku doszło dzisiaj kilka minut przed godz. 4:00 w Radzyniu Podlaskim na ul. Międzyrzeckiej. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 19-letni kierujący samochodem osobowym marki Audi A8, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem zjeżdżając na prawe pobocze, a następnie uderzył w drzewo. Na miejscu zdarzenia zginął 19-letni  kierujący  oraz 17-letni pasażer auta, mieszkańcy gm. Ulan-Majorat. Do szpitala z obrażeniami ciała został przewieziony drugi z pasażerów, 34-letni również mieszkaniec gm. Ulan-Majorat.

Teraz policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają przyczyny wypadku. Apelujemy do kierowców o bezpieczną i rozważną jazdę.

Nowi czytelnicy w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Zenona Przesmyckiego

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

Lipcowe wydarzenia plenerowe w Ulanie

Skomentuj