banner

Turniej piłkarski jednostek OSP

Zgodnie z terminarzem imprez i uroczystości strażackich Oddziału Gminnego ZOSP RP w Ulanie-Majoracie w roku 2018, 16 czerwca na boisku Orlik w Ulanie-Majoracie odbył się „Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa ZOGm ZOSP RP w Ulanie-Majoracie”. Na ogólną liczbę 8 jednostek OSP w naszej gminie udział w zawodach wzięło 6 drużyn złożonych ze strażaków ochotników.

Rywalizacja toczyła się w dwóch grupach, których składy zostały rozlosowane przed rozpoczęciem zmagań. Następnie przystąpiono do fazy pucharowej, wyłaniając w półfinałach drużyny, które rywalizowały w meczu finałowym i meczu o trzecie miejsce. Zespoły występowały w składach 6-cio osobowych – bramkarz oraz 5 zawodników w polu, obowiązywały przepisy PZPN, czas gry wynosił 2×7 minut, liczba zmian zawodników była dowolna.

Klasyfikacja końcowa zawodów:

  1. OSP Ulan.
  2. OSP Paskudy.
  3. OSP Domaszewnica.
  4. OSP Wierzchowiny.
  5. OSP Zakrzew.
  6. OSP Zarzec.

Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa ZOGm ZOSP RP w Ulanie-Majoracie był kwalifikacją do XIII mistrzostw powiatu radzyńskiego w piłkę nożną jednostek OSP, których głównym organizatorem będzie Oddział Powiatowy Związku OSP RP w Radzyniu Podlaskim – awans uzyskał zwycięzca zawodów. Skład sędziowski stanowili: Pan Tomasz Odrzygóźdź, Pan Patryk Śmieciński i Pan Marcin Zienkiewicz – Animatorzy obiektów boisk Orlik w gminie Ulan-Majorat. Za zajęcie czołowych miejsc jednostki otrzymały puchary i dyplomy.

 

Za tydzień sesja Rady Powiatu

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

Miasto nagrodziło zwycięzców konkursów szkolnych i olimpiad

Skomentuj