banner

Ukradł telefon koledze z pracy

Za kradzież telefonu komórkowego o wartości niemal 1500 zł odpowie 19-letni mieszkaniec powiatu lubartowskiego. Mężczyzna ukradł smartfona koledze, z którym pracował w jednym zakładzie pracy. Radzyńscy kryminalni odzyskali skradziony sprzęt, a sprawca już usłyszał zarzut. Mężczyźnie grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Do kradzieży doszło 25 lutego br. w jednym z zakładów pracy na terenie gminy Ulan-Majorat. Do radzyńskiej komendy wówczas zgłosił się 21-latek i poinformował, że sprawca, wykorzystując pozostawienie telefonu w niezamkniętej metalowej szafce na terenie zakładu pracy, ukradł należący do niego telefon komórkowy warty niemal 1500 zł.

Sprawą zajęli się radzyńscy kryminalni, którzy ustalili sprawcę i wczoraj go zatrzymali. Okazał się nim 19-letni mieszkaniec powiatu lubartowskiego. Jeszcze tego samego dnia mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd. Grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

W trakcie czynności policjanci zatrzymali również 24-latka, mieszkańca powiatu lubartowskiego, który odpowie za paserstwo. Mężczyzna otrzymał w ramach spłaty długu telefon pochodzący z kradzieży.

Kiermasz wielkanocny w SP w Zakrzewie

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

Uczniowie ZSP na Olimpiadzie Wynalazczości

Skomentuj