banner

Uważaj na „doradców otwartego umysłu sp. z.o.o”

Powiatowy Rzecznik Konsumentów w Radzyniu Podlaskim na żądanie  Radzyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej z dnia 9 listopada 2018 roku prostuje swoją informację i ostrzega przed spotkaniem organizowanym  przez firmę Open Mind Advisors Sp. z o.o. z Jeleniej Góry (Doradcy  Otwierający Umysł) w lokalu Radzyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w dniu  22 listopada 2018 roku.

Poprzednie ogłoszenie ostrzegało przed Open Mind Advisors Sp. z o.o. z  Jeleniej Góry (Doradcy Otwierający Umysł)oraz przed Radzyńską
Spółdzielnią Mieszkaniową. Negatywny wydźwięk ostrzeżenia spółdzielnia  uznała za naruszenie jej dobrego imienia.

Rzecznik przyznaje, że informacja miała negatywny wydźwięk, gdyż  ostrzeganie przed zjawiskami pozytywnymi w ogóle nie ma sensu a jedynie  wątpliwy, gdy adresat nie kojarzy ostrzeżenia z czymś sobie znanym. Radzyński konsument nie kojarzy Open Mind Advisors Sp. z o.o. z Jeleniej  Góry, natomiast kojarzy lokal RSM przy Wyszyńskiego. „Nie idź do RSM na  Wyszyńskiego” odniesie skutek w przeciwieństwie do „Nie idź do Open Mind  Advisors Sp. z o.o.”.

Tym niemniej rzecznik nie będzie formułował podobnych ostrzeżeń wobec  podmiotów nie będących inicjatorami negatywnych działań handlowych.

Ruszyła Radzyńska Liga Siatkówki

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

Obrobił kiosk

Skomentuj