banner

Wypadek w Bełczącu

Radzyńscy policjanci ustalają szczegóły wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj w m. Bełcząc, gm. Czemierniki. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca samochodem osobowym marki Daewoo Matiz, doprowadziła do zderzenia z jadącym drogą z pierwszeństwem autem. W wyniku wypadku obrażeń ciała doznały dwie osoby, które przewiezione zostały do szpitala.

Do wypadku doszło wczoraj około godz. 11:30 w miejscowości Bełcząc, gm. Czemierniki. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca samochodem osobowym marki Daewoo Matiz, 49-letnia mieszkanka gm. Krzywda doprowadziła do zderzenia z kierującą samochodem marki Audi A4. Znajdując się na skrzyżowaniu wjechała wprost pod koła jadącego drogą z pierwszeństwem auta. Drugim pojazdem kierowała 28-letnia mieszkanka gm. Wola Mysłowska.

Przeprowadzone przez policjantów badanie alkomatem potwierdziło, że w chwili zdarzenia kierujące pojazdami były trzeźwe. Prawdopodobną przyczyną zdarzenia było nieudzielenie pierwszeństwa przejazdu. W wyniku wypadku obrażeń ciała doznała kierująca i pasażerka samochodu m-ki Daewoo, które przewiezione zostały do szpitala.

Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze. Zanim zdecydujemy się na wykonanie jakiegokolwiek manewru na drodze, upewnijmy się czy taki manewr możemy wykonać bezpiecznie.

„Czyste powietrze” dla Radzynia, czyli spotkanie w sprawie ekodopłat

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

KW RASIL znajdziesz pod „13”-tym