Wypadek w Paszkach Małych

Radzyńscy policjanci ustalają szczegóły wypadku, do którego doszło nad ranem w Paszkach Małych na drodze krajowej nr 19. Kierujący mercedesem sprinterem z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z ciężarówką, a następnie czołowo z busem marki Renault Master. Do szpitala zostały przewiezione trzy osoby z obrażeniami ciała. Droga w miejscu wypadku jest całkowicie zablokowana. Policjanci kierują na wyznaczone objazdy.

Do zdarzenia doszło około godziny 4:15. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem marki Mercedes Sprinter, 27-letni mieszkaniec powiatu siedleckiego, z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, doprowadzając do zderzenia z samochodem ciężarowym marki Man wraz z naczepą, a następnie zderzył się czołowo z busem marki Renault Master.

Ciężarowym manem kierował 50-latek, mieszkaniec województwa podkarpackiego, który nie odniósł obrażeń. Busem marki Renault Master kierował 29-letni mieszkaniec Warszawy, a wraz z nim podróżował 25-latek. Uczestnicy zdarzenia drogowego byli trzeźwi, co potwierdziło wykonane przez policjantów badanie stanu trzeźwości.

W wyniku wypadku do szpitala trafiły trzy osoby. Droga w miejscu wypadku drogowego jest całkowicie zablokowana. Ruch odbywał się wyznaczonymi objazdami.

Przyczyny i okoliczności wypadku wyjaśni prowadzone postępowanie.

Śmiertelny wypadek w Bezwoli

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

Nowa droga w Kolonii Domaszewnicy

Skomentuj