Wypadek w Stasinowie

Kierująca renault megane 67-latka wyjeżdżając na drogę krajową nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu. Doprowadziła do zderzenia bocznego z bmw. Wybity z tory jazdy bmw zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się czołowo z fiatem ducato. Do zdarzenia doszło wczoraj na drodze krajowej nr 63 w Stasinowie. W wyniku zderzenia do szpitala z obrażeniami ciała trafiły dwie osoby: kierujący bmw i kierująca renault.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 11:30. Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze radzyńskiej drogówki kierująca samochodem osobowym marki Renault Megane, 67-letnia mieszkanka gminy Komarówka Podlaska wykonując manewr skrętu w prawo nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu jadącemu w stronę Wisznic kierującemu bmw, doprowadzając do zderzenia bocznego.

W następstwie zderzenia wybity z tory jazdy samochód marki BMW zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie doszło do czołowego zderzenia z fiatem ducato. BMW podróżował 32-letni mieszkaniec Ciechanowa, natomiast za kierownicą fiat siedział 39-letni mieszkaniec Siemiatycz.

Uczestnicy zdarzenia drogowego byli trzeźwi, co potwierdziło przeprowadzone przez policjantów badanie stanu trzeźwości.

W wyniku zderzenia do szpitala z obrażeniami ciała trafiły dwie osoby, kierujący bmw i 67-letnia kobieta.

COVID w powiecie: 1 zgon, 45 nowych zakażeń

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

Remont drogi w Zakrzewie

Skomentuj