Występ Artura Barcisia w Radzyniu

W sobotę 6 marca w sali widowiskowo-kinowej Radzyńskiego Ośrodka Kultury odbył się występ Artura Barcisia. Aktor przedstawił radzyńskiej publiczności program pod tytułem „Artur Barciś Show”.

Od początku występ okraszony był bardzo dużą dawką humoru. Pierwszym elementem spotkania było ćwiczenie łamańców językowych wraz z publicznością za pomocą specjalnie przygotowanej piosenki. Kolejne punkty natomiast odnosiły się do anegdot z życia Artura Barcisia z czasów studenckich oraz pracy w teatrze. Publiczność mogła między innymi dowiedzieć się czym jest „sypka”, w jaki sposób można sprawić, aby aktor teatralny „zagotował się” podczas występu przed publicznością oraz jak oglądać mecz w trakcie spektaklu.

Monologi przeplatanie były piosenkami zarówno humorystycznymi jaki i melancholijnymi dotyczącymi szczęścia w zawodzie aktora oraz problemami z „graniem siebie w prawdziwym życiu”.

Na zakończenie odbyła się licytacja obrazu „Anioły” namalowanego przez gościa, dochód z licytacji został przekazany na leczenie Antosi Bober.

Charytatywny turniej piłkarski dla Antosi Bober

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

Wspólne picie alkoholu zakończone użyciem noża

Skomentuj