banner

Zapłoną „Ognie Niepodległości”

O godz. 21.00 na radzyńskiej Grobli Paradnej oraz kwadrans wcześniej na placu przy Szkole Podstawowej w Żabikowie – w wigilię 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości – zapłoną „ognie niepodległości”.

Program Ogień Niepodległości jest zaproszeniem do wielopokoleniowego świętowania odzyskania przez naszą Ojczyznę niepodległości, zdobytej wiele lat temu i ciągle utrzymywanej pracą Narodu w czasach dzisiejszych.

W całej Polsce, wieczorem 10 listopada, zapłoną ogniska przy których celebrować będziemy pamiętne wydarzenia z historii Polski, prowadzące do odzyskania niepodległości. Program ognisk jest zapewniany przez organizatorów i jest dostosowany pod konkretną grupę uczestników.

Ogień Niepodległości nie jest zarezerwowany tylko dla harcerzy- wszystkie chętne osoby chcące świętować odzyskanie niepodległości w wyjątkowej atmosferze płonącego ognia, jak najbardziej mogą w nim wziąć udział.

 

Jakub Hapka

Na portalu od jesieni 2012 r. Najpierw jako felietonista, od maja 2015 redaktor naczelny. Absolwent polonistyki UMCS. Fan futbolu.

XI Ogólnopolski Zlot Drużyn Nieprzetartego Szlaku w Łosicach

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

„Popiół i diament”, czyli wielki finał XXXV Dni Karola Lipińskiego

Skomentuj