banner

Pomoc dla Renaty wciąż trwa!

Po sukcesie niedzielnego koncert charytatywnego „Ratujmy Renię Tarnowską”, ludzie dobrej woli zachęcają do wzięcia udziału w kolejnej akcji dobroczynnej – tym razem zapraszają w niedzielę, 13 maja o godz. 12.00 do hali ZSP na maraton zumby.  Bilet to minimum 20 złotych. Zapraszamy nie tylko Panie!

Jak informuje sama młoda radzynianka: Dopiero teraz powoli dociera do mnie, co wydarzyło się w ostatnich tygodniach. A to, co działo się w niedzielę podczas koncertu, było po prostu niesamowite. Trudno ująć mi w słowa całą wdzięczność za Waszą ogromną ofiarność, zaangażowanie, za wszystkie pozytywne gesty, za obecność.

W tym trudnym czasie jest to dla mnie nieocenione wsparcie, które dodaje mi sił i nadziei na to, że wszystko dobrze się ułoży. Na zawsze zapamiętam to, jakie wielkie serce mi okazaliście i na zawsze będę Wam za to wdzięczna. Proszę, trzymajcie kciuki. Do zobaczenia.

Jak możesz jeszcze pomóc?

Prośba o pomoc dla Renaty

Jakub Hapka

Na portalu od jesieni 2012 r. Najpierw jako felietonista, od maja 2015 redaktor naczelny. Absolwent polonistyki UMCS. Fan futbolu.

Sukces radzyńskich ZOOMIKÓW o międzynarodowym zasięgu!

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

Jubileusz 600-lecia Turowa

Skomentuj