banner

Spotkanie „Moje Camino-Santiago De Compostela” w MBP

4 grudnia o godz. 17:00 Miejska Biblioteka Publiczna im. Zenona Przesmyckiego w Radzyniu Podlaskim zaprasza na spotkanie „Moje Camino-Santiago De Compostela”.
Opowiadają Henryka i Andrzej Sienniccy.

„Camino de Santiago (szlak św. Jakuba) to sieć oznakowanych (lub nie) dróg pieszych i rowerowych, zbiegających się na krańcu Europy- przy grobie św. Jakuba Starszego- jednego z dwunastu Apostołów Chrystusa w Santiago de Compostela.

Camino de Santiago (Droga Świętego Jakuba) jest szlakiem pątniczym prowadzącym z Twojego domu do katedry w Santiago de Compostela w Galicji, w północno-zachodniej Hiszpanii.

Wśród pielgrzymów z całego świata popularne jest pielgrzymowanie po Camino na terenie Hiszpanii. Wędrujący najczęściej wybierają jeden z odcinków szlaku mających swój finał u celu wędrówki- przy grobie św. Jakuba Starszego Apostoła w katedrze w Santiago de Compostela. Możesz więc wybrać się do Hiszpanii i zamiast spędzać czas na plaży, poznać niesamowitą kulturę różnych regionów tego kraju. Przy okazji przeżyjesz przygodę życia, która z pewnością odmieni Cię na całe życie.”

Opis ze strony: MyPielgrzymi.com

Akcja „Zauważ drugiego człowieka”, czyli każdy może pomóc

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

Lwów w wierszu zaklęty, czyli konkurs „Kresowi Piewcy Ojczyzny”

Skomentuj