banner

Zapytanie radnej Bożeny Lecyk i odpowiedź burmistrza

Radna Bożena Lecyk 2 IV 2019 r. przesłała zapytanie. Zamieszczamy je oraz odpowiedź burmistrza.

Zapytanie:

W związku z licznymi pytaniami ze strony mieszkańców naszego miasta składam zapytanie dotyczące obchodów 550-lecia powstania Radzynia. Ilu mieszkańców (poza radnymi i pracownikami instytucji miejskich) naszego miasta zostało w związku z jubileuszem uhonorowanych medalami z tej okazji. Proszę o podanie ich ogólnej liczby z wyszczególnieniem ilości naszych seniorów, którzy zasłużyli się  dla historii i rozwoju tego miasta.

Odpowiedź:

W odpowiedzi na zapytanie złożone przez Panią w dniu 2 kwietnia 2019 r. dotyczące obchodów 550-lecia Radzynia Podlaskiego informuję, że na XLVII Uroczystej Sesji Rady Miasta Radzyń Podlaski w dniu 14 czerwca 2018 r. pamiątkowymi medalami odznaczeni zostali: naczelnicy wydziałów Urzędu Miasta Radzyń Podlaski, radni miejscy, dyrektorzy radzyńskich szkół, przedstawiciele jednostek miejskich, pracownicy urzędu oraz przedstawiciele mediów (protokół nr XLVII/2018 z Uroczystej Sesji Rady Miasta Radzyń Podlaski z dnia 14 czerwca 2018 r.).

Jednocześnie informuję, że poza sesją były wręczane pamiątkowe medale, lecz nie była prowadzona ewidencja tych osób.

Lekcja o serze w przedszkolu „Kacperek” – wizyta przedstawicielki Spomleku

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

Samochód na latarni

Skomentuj