Zderzenie 3 samochodów w Borkach

Radzyńscy policjanci ustalają szczegóły zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj w Borkach. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący audi A6 najechał na tył poprzedzającego go pojazdu, po czym zderzył się czołowo z jadącym od Lublina samochodem marki Alfa Romeo. W wyniku wypadku do szpitala trafiły trzy osoby.

Do zdarzenia doszło wczoraj przed godz. 21:00 na drodze krajowej numer 19 w Borkach. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Audi A6, 19-latek, prawdopodobnie w wyniku niedostosowania prędkości do panujących warunków najechał na tył volkswagena passata. Kierujący volkswagenem 28-letni mieszkaniec gminy Borki w tym momencie sygnalizował manewr skrętu w lewo i ustępował pierwszeństwa przejazdu pojazdom jadącym z przeciwnego kierunku jazdy.

Po tym 19-latek zjechał na przeciwległy pas ruchu zderzając się czołowo z jadącym z przeciwka samochodem osobowym marki Alfa Romeo. Autem kierowała 31-letnia mieszkanka powiatu łukowskiego. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi, co potwierdziło wykonane przez policjantów badanie stanu trzeźwości.

W wyniku wypadku do szpitala trafiły trzy osoby, kierowca i pasażer audi oraz kierująca alfą.

Zmarła chora na COVID-19, 10 nowych zakażonych, burmistrz na kwarantannie

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

2 oddziały szpitala z powrotem przyjmują pacjentów

Skomentuj