banner

,,Żyj zdrowo i kolorowo’’

Pod takim hasłem 3 listopada w Przedszkolu Miejskim Filia nr 1 odbyło się spotkanie promujące zdrowy styl życia.

Kształtowanie czynnej postawy wobec zdrowia przybliżył przedszkolakom honorowy gość – pani dietetyk Zofia Mazurek-Dudek, która w bardzo ciekawy sposób opowiadała i zachęcała dzieci do spożywania owoców i warzyw. Starsze grupy Krasnale i Słoneczka pod kierunkiem wychowawczyń p. Eli Hordejuk i p .Małgosi Kępy przygotowały dla swoich młodszych kolegów i koleżanek inscenizację ,,Na straganie’’, ,,Zdrowa sałatka’’, oraz zaśpiewały piosenki o warzywach i owocach.

Ten deszczowy dzień w naszym przedszkolu był bardzo wesoły i kolorowy. Pani Zosia obiecała nam , że na pewno odwiedzi nasze przedszkole jeszcze nie raz. Serdecznie zapraszamy … już wkrótce rozstrzygnięcie konkursu na zdrową potrawę.

Małgorzata Kępa

 

Żyj tak, żeby po twojej śmierci ludzie mówili, że bez Ciebie jest nudno- Marek Chromik vs. Proust

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

Bezpłatne 1-dniowe szkolenie BHP w rolnictwie

Skomentuj