banner

W przeddzień Wszystkich Świętych

Pozornie Halloween wydaje się niewinnym ,,świętem” zaspokajania potrzeby tajemniczości, czemu sprzyja przebieranie się za czarownice,wampiry, duchy czy diabła, zainteresowanie rzeczami budzącymi grozę ,strach,lęk.

Jest odpowiednim momentem dla wróżb dotyczących małżeństwa,szczęścia,zdrowia i śmierci. Tego dnia wzywa się pomocy szatana.
Faktycznie HALLOWEEN może stanowić formę wtajemniczenia w okultystyczno-demoniczny świat. Uczestnicząc w obrzędach przebierańców nieświadomie czy też dla zabawy bierzemy udział w praktykach poświęconych szatanowi.Katolicy,  miłujący Pana Boga powinni trzymać się z dala od takich obrzędów i nie godzić się na żadne kompromisy.
Chrześcijanie w dniu 1 listopada wspominają WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH, a święto to nie ma nic wspólnego z przebieraniem się za wszelkie upiory.
Obecnie niemalże w każdym markecie możemy zaobserwować mnóstwo różnych masek,strojów wampirów ,diabełków . Praktykowanie owego Halloween obecnie stanowi duże zagrożenie, które pod pozorem niewinnej zabawy prowadzić może do otwierania furtki złemu.

Może chciałbyś zostać pomocnikiem św. Mikołaja… w Kazachstanie, a konkretnie w parafii Oziornoje?

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

Mariaż

Skomentuj