banner

Wygraj piłkę mistrzostw świata, zgarnij karnet na rundę jesienną Orląt!

Już jutro startują piłkarskie Mistrzostw Świata Rosja 2018. Codziennie nasi eksperci będą dzielili się z Wami swoimi przemyśleniami i typami co do nadchodzących spotkań. Was zapraszamy do typowania wyników na naszym fb profilu (pod tymi wpisami).

W konkursie mogą brać udział użytkownicy Facebooka, którzy choć 1. raz wytypują wynik spotkania – za dokładne wytypowanie wyniku otrzymujecie 3 punkty, za wskazanie zwycięzcy/remisu – 1 pkt.

Uwaga! Pod uwagę bierzemy Wasze typy, które w komentarzu na fb profilu wstawicie do czasu rozpoczęcia spotkania (czyli np. do 12.00, 14.00; 17.00, 20.00 itd.)

Przykład: Polska wygrywa z Senegalem 2-1. Jeśli wytypujesz taki wynik, zgarniasz 3 „oczka”. W przypadku, gdy obstawisz, np.3-2 dla „biało-czerwonych” – wtedy na Twoim koncie ląduje jeden punkcik.

Najlepszy typer fazy grupowej otrzyma od nas replikę mundialowej piłki.

Zwycięzca całego turnieju otrzyma karnet na rundę jesienną radzyńskich Orląt. Nagrodzimy także dwóch typerów, którzy zajmą 2. i 3. miejsce na podium.

 

Jakub Hapka

Na portalu od jesieni 2012 r. Najpierw jako felietonista, od maja 2015 redaktor naczelny. Absolwent polonistyki UMCS. Fan futbolu.

Zakład pracy

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

Jak myślisz?

Skomentuj