Parafia MBNP – ogłoszenia parafialne

1. W poniedziałek wypada święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Msze św. jak w dzień powszedni.

2. W środę o 17.30 Godzinki, Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy i Msza Święta.

4. W czwartek o godz. 19.00 spotkanie chóru parafialnego.

5. Dzieci klas III wraz z rodzicami przychodzą na spotkanie w piątek po Mszy św. wieczorowej.

6. Wójt gminy Radzyń Podlaski oraz Gminny Ośrodek Kultury i Sportu zapraszają w najbliższy piątek na czuwanie modlitewno-patriotyczne w miejscu egzekucji harcmistrza Michała Lisowskiego oraz harcerzy radzyńskich w lesie Paszki koło Sitna. Spotkanie jest związane z 79. rocznicą ekshumacji harcerzy we wrześniu 1946 roku. Początek godz. 11.00. Chciejmy przez swoją obecność krzewić pamięć patriotyczną i narodową.

7. W piątek wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja od godz. 15.00.
Na godz. 17.00 przychodzą rodzice wraz z dziećmi klas II, które zeszłego roku rozpoczęły przygotowanie do I Komunii św. Tego dnia jest święto św. Stanisława Kostki. Dzieci i młodzież zapraszamy do wspólnej modlitwy na godz. 18.00.
W piątek po Mszy Św. wieczorowej spotkanie rodziców kandydatów do bierzmowania z kl. VIII.

8. W sobotę o godzinie 9.30 w sali Brata Alberta próba scholi dziecięcej.

-Na godz. 10.00 zapraszamy kandydatów na ministrantów.
-W sobotę spotkania kandydatów do bierzmowania z kl. VIII:
na godz. 9.00 – przychodzi grupa – dekoracyjno – gospodarcza
na godz. 10.30 – grupa liturgiczna
na godz. 11.30 – grupa muzyczna

9. W niedzielę na mszy św. o 10.30 dzieci przygotowujące się do I Spowiedzi i Komunii złożą deklaracje i razem z rodzicami zawierzą Matce Najświętszej siebie i okres przygotowania formacyjnego.

10. W przyszłą niedzielę podczas Mszy świętej o g. 15.30 swoje przygotowanie do sakramentu bierzmowania rozpoczną uczniowie z kl. VII. Złożą oni deklaracje kandydata na ręce Księdza Proboszcza. Prosimy, aby kandydatowi towarzyszyli obydwoje rodzice. Po Mszy św. kandydaci odbiorą katechizmy i indeksy. Otoczmy ich naszą serdeczną modlitwą.

11. Urząd Miasta, w trosce o bezpieczeństwo uczestników Mszy św. użyczył naszej parafii dwie bezdotykowe, elektroniczne stacje do dezynfekcji rąk. Są umieszczone w przedsionku kościoła. Dezynfekcja odbywa się bezdotykowo, co zapewnia większą higienę oraz bezpieczeństwo. Na ręce Pana Burmistrza składamy serdeczne podziękowanie.

15. W sobotę odbędzie się dzień skupienia w Kodniu dla apostolatu modlitwy i postu za kapłanów „Złota Róża” pt. „Eucharystia źródłem życia”. Konferencję wygłosi ks. Maciej Majek – ojciec duchowny z seminarium. Rozpoczęcie o 11.15. Szczegółowy program na plakacie.

Parafia Trójcy Św. – ogłoszenia parafialne

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

Święto Podwyższenia Krzyża i odpust w Kolembrodach

Skomentuj