Darmowy Program PIT

Parafia MBNP – ogłoszenia parafialne

1. Komenda Powiatowa Policji w związku z odnotowaniem zwiększonej liczby oszustw metodą na tzw. „wnuczka” apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności szczególnie przez osoby starsze. Sprawcy oszustw kontaktują się dzwoniąc na numery stacjonarne z numerów zastrzeżonych, a następnie podając się za syna tej osoby, wnuka lub innego krewnego proszą o natychmiastowe podjęcie z banku większych kwot pieniędzy i przekazanie ich swojemu znajomemu, który ma zadośćuczynić lub przekazać gotówkę na zaspokojenie roszczeń ofiar zmyślonego wypadku lub innej okoliczności. Czasem powołują się nawet na Policję lub inne instytucje podając do słuchawki osoby podające się za policjantów lub urzędników. Zachęcamy do wzmożonej uwagi i ostrożności. Osoby zaniepokojone taką sytuacją prosimy o kontakt z miejscową jednostką Policji.

2. Trwamy na modlitwie nowenny przez wspomnieniem bł. Wincentego Lewoniuka i jego 12 towarzyszy – Męczenników z Pratulina, które obchodzić będziemy 23 stycznia. W tym roku modlitwa ta ma wymiar szczególny ze względu na jubileusz 25 rocznicy beatyfikacji błogosławionych z Podlaskiej ziemi. Zapraszamy codziennie po Mszy wieczorowej na wspólną modlitwę przy ołtarzu i relikwiach błogosławionych Męczenników Podlaskich.

3. W środę o 17.30 godzinki, nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy i Msza Święta.

4. W piątek o 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do Mszy wieczorowej.

5. Zachęcamy do lektury „Echa katolickiego” w bieżącym numerze znajdziemy m.in.:
Jakie pieniądze państwu oddaje Kościół i jaką wartość ma świadczona przez niego pomoc?
Przybywa parafii, w których obok ministrantów dorośli włączają się aktywnie w celebracje Eucharystii. Jakie funkcje i zadania mogą podejmować?
Co powinna zrobić osoba, u której zdiagnozowano chorobę otępienną, by zabezpieczyć swoją przyszłość?
Te i inne artykuły znajdziemy w najnowszym numerze Echa. Zapraszamy do lektury!

Parafia św. Anny – ogłoszenia parafialne

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

Parafia Trójcy Św. – ogłoszenia parafialne

Skomentuj