Parafia św. Anny – ogłoszenia parafialne

1. Zaproszenie ks. bpa Kazimierza Gurdy do udziału w I Spotkaniu Środowisk Twórczych Diecezji Siedleckiej. Spotkanie odbędzie się 22 września 2020 r. w Kotuniu-Chlewiskach o godz. 10.00. Informacje związane ze zgłoszeniem swojego udziału można odnaleźć na stronie: www.diecezja.siedlce.pl

2. Koło Przyjaciół Radia Maryja przy parafii Trójcy Świętej organizuje pielgrzymkę do Torunia. Bliższe informacje związane z wyjazdem w zakrystii i w witrynie ogłoszeń naszej parafii.

3. Mieszkanka naszego miasta – p. Halina Marczuk, choruje na stwardnienie zanikowe boczne. Chora i jej rodzina prosi ludzi dobrego serca o wsparcie finansowe i dobremu Bogu poleca w modlitwie wszystkich ofiarodawców. W naszej parafii będzie organizowana zbiórka finansowa w najbliższą niedzielę – 27 września.

4. W środę – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00.

5. W piątek – o godz. 17.30 Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego z modlitwą wypominkową.

6. Zapraszamy Dzieci klas III na Msze Św. niedzielne o godz. 11.00. Młodzież klas VIII i I klas szkół ponadpodstawowych, przygotowująca się do Sakramentu Bierzmowania, zapraszamy na Mszę Św. o godz. 17.00.

7. Dom rekolekcyjny w Siedlanowie zaprasza małżonków na rekolekcje w dniach 25-27 września 2020 na podstawie księgi „Pieśni nad Pieśniami” prowadzone przez ojca Ksawerego Knotza – franciszkanina zajmującego się problematyką małżeńską. „Przez rozważanie słowa Bożego, prowadzone dialogi między małżonkami oraz konferencje zechcemy z pomocą łaski Bożej odnowić miłość małżeńską” – mówi o. Ksawery Knotz. Serdecznie zapraszam wszystkich małżonków, którzy chcą umocnić swoją więź między sobą i z Panem Bogiem oraz owocniej korzystać z łaski sakramentu małżeństwa. Rozpoczęcie w piątek o 18.00. Zapisy pod nr tel. 696 502 852 lub przez stronę – www.siedlanow.pl

8. Serdecznie dziękujemy za złożone ofiary.

9. Zapowiedzi przedślubne.

10. Zachęcamy do lektury dobrej prasy katolickiej.

Święty Mateusz

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

Pielgrzymka Legionu Maryi na Jasną Górę

Skomentuj