banner

Parafia Św. Trójcy – ogłoszenia parafialne (3 II 2019)

1. Pierwsza niedziela miesiąca gromadzi nas wokół Chrystusa obecnego w Najświętszym Sakramencie. Chwile adoracji są nie tylko wyrazem naszej miłości wobec Pana, ale jednocześnie próbą odkrywania Bożej obecności pośród codziennych spraw i ludzkich losów. Zapraszamy na adorację i uwielbienie Jezusa Chrystusa w Najświętszym Sakramencie na godz. 16.30.

2. Przypominamy, że w naszej parafii w każdą środę o godz. 17.45 jest Nowenna do Matki Bożej Niestającej Pomocy. Zachęcamy do obecności i do składania pisemnych intencji. Po Nowennie sprawowana jest Msza św. za wszystkich uczestników modlitwy.

3. W tym tygodniu przypada I Czwartek Miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00. A Msza św. o godz. 18.00 jest odprawiana za zmarłych polecanych w wypominkach.

4. W przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 11.00 zapraszamy dzieci klas III i ich rodziców.

5. Za tydzień rozpoczną się ferie zimowe. W pierwszym tygodniu, we wtorek /12 II/, środę /13 II/ i czwartek /14 II/, w godz. od 11.00 do 14.00 planowane są przy parafii ferie dla dzieci w wieku szkoły podstawowej. Będą różne zajęcia w salach parafialnych /zabawy taneczne, zajęcia plastyczne, szachy/ i rozgrywki sportowe na sali sportowej /piłka nożna, tenis stołowy/. Każdego dnia dzieci otrzymają posiłek. Robimy to pierwszy raz dlatego prosimy o zapisy w zakrystii.

6. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

7. Bóg zapłać za ofiary na misje z KRK z Brzostówca zelatorka Zofia Walczyna – 180 zł. oraz z KRM z Radzynia Podlaskiego zelator Stanisław Szczepaniuk – 130 zł.

8. Bóg zapłać za ofiarę na potrzeby parafii ul. Nadwitnie – 100 zł. oraz bezimienna ofiara na ogrzewanie kościoła z Osiedla Bulwary.

9. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do wieczności śp. Janinę Demczuk lat 88 z Radzynia Podlaskiego ul. Warszawska. Wieczny odpoczynek…

Trzecia niedziela w ciągu roku w parafii św. Trójcy

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

Parafia św. Anny – ogłoszenia parafialne (3 II 2019)

Skomentuj