Parafia Trójcy Św. – ogłoszenia parafialne

1. Dziękujemy wszystkim za życzenia składane nam z racji Świąt Wielkanocnych.

2. Dzisiaj ks. diakon Damian kończy praktykę w naszej parafii. Serdecznie dziękujemy za ten czas pobytu wśród nas i życzymy dobrego przygotowania do święceń kapłańskich.

3. Nowenna do Miłosierdzia Bożego odmawiana będzie od wtorku do piątku, o godz. 15.00. Natomiast Najświętszy Sakrament będzie w tych dniach wystawiony od godz. 15.00 do godz. 18.00. W sobotę, ze względu na śluby, Nowenna po Mszy św. o godz. 18.00. Zachęcamy też do odmawiania Koronki do Bożego Miłosierdzia wspólnie w rodzinach.

4. W środę Nowenna do MBNP o godz. 17.45

5. W piątek z racji Oktawy Wielkanocy nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

6. Przyszłą niedzielę – drugą niedzielę Wielkanocy – będziemy obchodzili jako Niedzielę Miłosierdzia Bożego. Rozpoczyna ona Tydzień Miłosierdzia.

7. Bóg zapłać za ofiary:
– na kwiaty do Grobu Pańskiego: KRM z Siedlanowa zel. Mirosław Kubaczyński – 120 zł., indywidualne – 280 zł.. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy złożyli ofiary.
– na remont kościoła i potrzeby parafii: z ul. Międzyrzeckiej – 100 zł., z ul. Warszawskiej – 220 zł., z ul. Brzostówieckiej – 500 zł., bezimienna – 600 zł., z os. Bulwary – 200 zł., na konto – 260 zł.

8. W minionym tygodniu odbyły się pogrzeby: śp. Andrzeja Śmiecińskiego (lat 77) z ul. Nadwitnie, śp. Stanisława Kielaka (lat 81) z os. Bulwary, śp. Marianny Musiatowicz (lat 83) z Białki i śp. Sławomira Majczyny (lat 65) z ul. 11 Listopada. Wieczny odpoczynek…

Parafia MBNP – ogłoszenia parafialne

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

Parafia św. Anny – ogłoszenia parafialne

Skomentuj