banner

Ostatni tydzień kolędy w parafii św. Trójcy

Prezentujemy najnowsze ogłoszenia z parafii św. Trójcy, w tym program ostatnich dni wizyt duszpasterskich.

1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 9.50 spotkanie z zelatorami i zelatorkami Kół Żywego Różańca.

2. W Panamie trwają Światowe Dni Młodzieży. Zapraszamy do śledzenia relacji ze spotkania papieża z młodzieżą oraz do modlitwy w intencji papieża i młodych całego świata. Prosimy wspólnoty z naszej parafii o poprowadzenie różańca przez cały tydzień o godz. 17.30 w intencji młodzieży. Młodych z naszej parafii zapraszamy w przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 15.00, na wspólną modlitwę za młodzież i dziękczynienie za Światowe Dni Młodzieży.

3. Bardzo serdecznie dziękujemy rodzinom, które przyjęły nas w minionym tygodniu do swoich mieszkań. Porządek kolędy w tym tygodniu jest następujący:

– poniedziałek /21 I/ od godz. 15.00 – Os. Bulwary 1 /1 ks./
– poniedziałek /21 I/ od godz. 15.00 – Os. Bulwary 11 /2 ks./ Potem księża przejdą do bl. nr. 1

– wtorek /22 I/ od godz. 15.00 – os. Bulwary 3 /1  ks./
– wtorek /22 I/ od godz. 15.00 – os. Bulwary 9 /2 ks./ Potem księża przejdą do bl. nr. 3

– środa /23 I/ od godz. 15.00 – Os. Bulwary 2 /1 ks./
– środa /23 I/ od godz. 15.00 – Os. Bulwary 4 /1 ks./ Potem ksiądz przejdzie do bl. nr. 2

– czwartek /24 I/  od godz. 15.00 – Os. Bulwary 5 /1 ks./
– czwartek /24 I/  od godz. 15.00 – Os. Bulwary 7 /1 ks./
– czwartek /24 I/  od godz. 15.00 – Os. Bulwary 8 /1 ks./ Tutaj przyjdą księża z bl. nr. 5 i 7

– piątek /25 I/ od godz. 15.00 – Os. Bulwary 10 /3 ks./

W piątek kończymy wizytę duszpasterską. Kto nie mógł nas przyjąć w wyznaczonym czasie, a chce to uczynić, prosimy o zgłaszanie się do zakrystii.

4. W poniedziałek obchodzimy Dzień Babci, a we wtorek Dzień Dziadka. Wszystkim składamy najserdeczniejsze życzenie i zapraszamy do szczególnej modlitwy za bliskich naszym sercom babcie i dziadków podczas Mszy Świętej wieczorowej o godz. 18.00.

5. W środę obchodzimy wspomnienie Bł. Wincentego Lewoniuka i Towarzyszy, Męczenników z Pratulina. Zapraszamy w tym dniu na wspólną modlitwę przez ich wstawiennictwo. Biskup Siedlecki Kazimierz Gurda zaprasza w tym dniu do Pratulina na Eucharystię o godz. 12.00 pod przewodnictwem Jego Eminencji Księdza Kardynała Kazimierza Nycza.

6. Ofiary dzisiaj składane na tacę są przeznaczone na ogrzewanie kościoła. Serdeczne Bóg zapłać. Dziękujemy też za bezimienną ofiarę w wysokości 100 zł. na potrzeby parafii.

7. Bóg zapłać za ofiarę na misje z KŻR z Radzynia Podlaskiego zelatorka Teodozja Abramik w wysokości 200 zł.

8. Dnia 30 stycznia o godz. 15.00 w Domu Ludowym w Siedlanowie, będzie organizowane spotkanie przez firmę Wipasz, we współpracy z Wójtem Gminy Radzyń Podlaski Wiesławem Mazurkiem, dotyczące zatrudnienia w nowobudowanym zakładzie drobiarskim w Międzyrzecu Podlaskim. Zapraszamy wszystkie osoby bez względu na doświadczenie zawodowe. Każdy kto przyjdzie otrzyma upominek.

9. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do wieczności śp. Marię Ramseier lat 57 ostatnio zamieszkała w Szwajcarii, śp. Bronisławę Kochnio lat 92 z Bedlna Radzyńskiego i śp. Marię Pasternak lat 84 z ul. Warszawskiej, której pogrzeb był w parafii Kębłowo. Wieczny odpoczynek…

Uroczystość Odpustowa w parafii św. Anny

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

II Niedziela Zwykła w Sanktuarium MBNP

Skomentuj