banner

W parafii św. Trójcy trwają warsztaty wokalne z Moniką Wydrzyńską

To już druga niedziela Adwentu. Przedstawiamy najnowsze ogłoszenia z parafii św. Trójcy.

1. Od wczoraj trwają warsztaty wokalne z panią Moniką Wydrzyńską, wokalistką zespołu TGD, studentką wokalistyki jazzowej na Akademii Muzycznej w Katowicach. Pani Monice dziękujemy za przekazane treści i poświęcony czas.

2. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 11.00 poświęcenie medalików dzieciom przygotowującym się do I Komunii Świętej. Na tej Mszy św. jest też spotkanie ze św. Mikołajem.

3. Dzisiaj także mamy Rejonowy Dzień Wspólnoty Ruchu Światło-Życie.

4. Msze Święte roratne sprawowane są w naszym kościele w dni powszednie od poniedziałku do piątku o godz. 6.30 a z udziałem dzieci w środę o godz. 18.00 i w sobotę o godz. 7.00. Zapraszamy.

5. W czwartek, 13 grudnia, o godz. 18.00 będzie odprawiona Msza św. za Ojczyzną w kolejną rocznicę wprowadzenia stanu wojennego. Mszę św. zamówiła Solidarność. Po Eucharystii złożenie kwiatów przed pomnikiem Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki. Ta modlitwa kończy nasze obchody 100-lecia odzyskania niepodległości.

6. W piątek, 14 grudnia, o godz. 19.00 , w sali na wikariacie spotkanie z rodzicami dzieci kl. III.

7. Szczególnym wydarzeniem na drodze adwentowego oczekiwania będą rozpoczynające się za tydzień Rekolekcje Parafialne. Poprowadzi je ks. dr. Robert Mirończuk, Dyrektor Muzeum Diecezjalnego w Siedlcach. W przyszłą niedzielę Msze św. w normalnym porządku. Na Mszę św. o godz. 15.00 zapraszamy kandydatów do Sakramentu Bierzmowania. Po Eucharystii , w ramach rekolekcji, będzie spotkanie dla młodzieży. Zapraszamy młodzież z naszej parafii. Dalszy program Rekolekcji podamy za tydzień. Informujemy, że Rekolekcje będą trwały do wtorku.

8. Bóg zapłać za osobistą i wspólnotową modlitwę oraz złożone ofiary do puszek na potrzeby Kościoła na Wschodzie.

9. Pan organista kontynuuje roznoszenie opłatków. W tym tygodniu odwiedzi mieszkańców ul. Warszawska + bloki, Ostrowiecka + bloki, Chomiczewskiego i Budowlanych.

10. Rozprowadzane są świece na stół wigilijny. Wszystkim, którzy nabywają świece dziękujemy za złożone ofiary, które są przeznaczone na działalność charytatywną. Dziękujemy też wszystkim, którzy w piątek i sobotę składali produkty w sklepach na paczki świąteczne dla potrzebujących. Natomiast Parafialnemu Zespołowi Caritas i Szkolnym Kołom Caritas ze Szkoły w Białce i LO w Radzyniu dziękujemy za posługę.

11. Dzienny Środowiskowy Dom Samopomocy zaprasza na Kiermasz Świąteczny do starej plebanii /od 8.00 do 13.00/.

12. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do wieczności śp. Franciszkę Kur lat 86 ul. Dąbrowskiego. Wieczny odpoczynek…

Święty Mikołaj

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

W piątek początek rekolekcji w parafii św. Anny

Skomentuj