banner

Z parafii Św. Trójcy

Dziś Msze Święte zgodnie z porządkiem wakacyjnym o godz.: 7.00, 8.30, 9.50, 12.00 suma i o godzinie 17.00 Przypominamy, że w lipcu i sierpniu nie ma Mszy Świętych o godz. 11.00 (z udziałem dzieci) i 15.00 (z udziałem młodzieży), a w dni powszednie Mszy Świętej o godz. 7.00.

1.W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na budowę Sanktuarium Męczenników Podlaskich w Pratulinie. O postępach w budowie można dowiedzieć się ze strony internetowej Sanktuarium. Tam też jest galeria zdjęć z budowy. Przypominamy, że w budowę angażuje się cała diecezja. Chcemy ją ukończyć na wiosnę przyszłego roku, kiedy będziemy obchodzić jubileusz 200-Lecia powstania naszej diecezji.

2. Komenda Powiatowa Policji w Radzyniu Podlaskim w związku z odnotowaniem zwiększonej liczby oszustw metodą na tzw. „wnuczka” na terenie woj. lubelskiego, zwraca się ponownie z prośbą o poinformowanie wszystkich wiernych gromadzących się na mszach, o konieczności zwracania szczególnej uwagi na osoby podające się za ich członków rodzin – syna, wnuczka inną bliską im osobę usiłujące nawiązać kontakt z nimi telefoniczny celem uzyskania pomocy finansowej. W przypadku niewiarygodnych telefonów weryfikować z innymi członkami rodziny, a następnie niezwłocznie powiadomić Policję pod numerem alarmowym 997 lub 112.

Nie uwierzył w cud i zamienił się w świnię

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

Na krańcu świata, cz. 2

Skomentuj