banner

Sanktuarium MBNP – ogłoszenia parafialne

1. We wtorek wypada uroczystość św. Józefa, patrona ojców i opiekuna rodzin.

2. W środę o 17.30 Godzinki Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy i Msza św.

3. Na rozmowę duszpasterską zapraszam rodziców i dzieci klas III; z Żabikowa w środę, z Białej w czwartek. Każdego dnia od godz. 16.30.

4. Droga Krzyżowa w piątki o godz. 17,00 i 20,00. W piątek wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja od godz. 15.00. W sobotę o 12,00 Droga Krzyżowa z udziałem dzieci. Gorzkie Żale w niedzielę po sumie i o 17.30.

5. W sobotę o godz. 9.30 próba scholi.

6. Dzieci klas III uczestniczą w bezpośrednim przygotowaniu do I Spowiedzi i Komunii św. Najbliższe spotkanie w sobotę o godz. 11.30.

7. Dziękujemy za ofiary złożone na zorganizowanie ołtarza Wielkiego Czwartku i Grobu Pańskiego. Ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego prosimy składać w zakrystii i kancelarii.

8. Rekolekcje w naszej parafii będą prowadzone 7, 8 i 9 kwietnia.

9. Wczoraj pod przewodnictwem Biskupa Piotra Sawczuka odbywał się w sanktuarium IV Diecezjalny Kongres Różańcowy. Na ręce Zelatorki Parafialnej Ewy Daszczuk i Zelatora Rejonowego Janusza Golca składam podziękowanie za pomoc. Szczególnie dziękuję za pyszne ciasto i to w obfitości. Dziękuję Burmistrzowi Jerzemu Rębkowi za użyczenie parkingów na autobusy i samochody. Policji dziękuję za dyskretne i skuteczne czuwanie nad bezpieczeństwem pielgrzymów. Piękny reportaż i zdjęcia znajdziemy na stronie internetowej parafii.

10. W tym tygodniu spowiadamy na rekolekcjach w parafii Trójcy Świętej. Prosimy o modlitwę.

11. Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie dokona w najbliższą środę w godzinach 8.30 – 12.00. poboru krwi na parkingu przed Sanktuarium Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Krwi nie można niczym zastąpić ani jej sztucznie wyprodukować, dlatego tak ważna jest ofiarność ludzi o dobrym sercu. Krwiodawca – nadal pozostaje jedynym źródłem tego niczym niezastąpionego leku, jakim jest krew.

12. Za tydzień w przedsionku kościoła można będzie nabyć baranki z czekolady na stół śniadania rezurekcyjnego. Dochód będzie wsparciem dzieł, które prowadzi diecezjalna Caritas.

IV Kongres Różańcowy Diecezji Siedleckiej w Radzyniu

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

Parafia Św. Trójcy zaprasza na drogę krzyżową

Skomentuj